Katoliku Kirik EestisJacques Philippe'i raamatu "Aeg Jumalale" esitlus

Aeg Jumalale esikaasKirjastusel Gallus on hea meel kutsuda kõiki huvilisi peagi eesti keeles ilmuva Jacques Philippe'i raamatu "Aeg Jumalale" esitlustele. Jacques Philippe’i teosed kõnelevad palvest, sisemisest vabadusest ja südame rahust. Raamatuid on tõlgitud 24 keelde ning neid on müüdud üle miljoni eksemplari. Jacques Philippe’ist on saanud katoliikliku vaimsuse modernne klassik. Tallinnas toimuvad kaks tutvustusüritust:
Pühapäeval, 13. märtsil kell 13:00 Johannes Paulus II saalis raamatu tutvustus Peeter-Pauli koguduse liikmetele ja katoliiklastele (algus ca 15-20 minutit pärast Püha Missa lõppu).
Esmaspäeval, 14. märtsil kell 16:00 Johannes Paulus II saalis raamatu tutvustus teiste kristlike konfessioonide esindajatele ja huvilistele.
"Palvetamine on asendamatu kristlikus elus kasvamiseks, Jumala paremaks tundmaõppimiseks, Tema armastamiseks ning vastamiseks pühaduse kutsele, mille Jumal kõigile esitab. Tänapäeval janunevad paljud Jumala järele ning tahavad palvetada, kuid ei tea, kuidas seda teha. See väike raamat pakub palvetamiseks lihtsaid nõuandeid, aitab püsida palve teel ning vastab kahtlustele, mis võivad sealjuures tekkida. Raamatu autor toetub Kiriku kontemplatiivpalve klassikute, Risti Johannese, Jeesuse Teresa ja Lisieux’ Püha Teresa kogemustele," iseloomustas Isa Pedro Cervio peagi ilmuvat raamatut.


Kõik on teretulnud!

Social button for Joomla