Apostellik Administratuur

Ilmunud on Eesti Apostelliku Administratuuri kalender ja aadressiraamat A.D. 2023. Kalender maksab 3 eurot ja on saadav kogudustest. 

Eesti Apostellik Administratuur tegeleb Jumala sulase peapiiskop Eduard Profittlichist, SJ õndsakskuulutamisega. Piiskopkondlik osa on lõppenud ja protsess jätkub Rooma faasina kuni õndsakskuulutamiseni. Palume palvetada selle eest ja kõik palved Jumala sulase eeskostele on teretulnud. Vaata kodulehte: www.profittlich.eu.

 

TOETA KIRIKUT:

Rooma-Katoliku Kiriku Apostellik Administratuur
AS SEB PANK
IBAN : EE611010220267043227
SWIFT/BIC  : EEUHEE2XXXX

 

Teised teated:

- 2023/2024 aasta katehhees täiskasvanutele toimub kolmapäeviti 18.30 alates 27. septembrist VHK auditooriums

-  Pühapäevakooli tunnid toiuvad pastoraalkeskuses pühapäeviti kl. 13.00. Lastemissa - kuu 1. ja 3. pühapäeval kl.11.30 pastoraalkeskuses III. korrusel. Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

- Iga kuu esimesel neljapäeval toimub Adoratsioon Pühima Altarisakramendi ees Peeter-Pauli katedraalis.

- Katehees Kuidas aru saada Piiblist esmaspäeviti alates 9. oktoobrist kell 18.45 pastoraalkeskuses. Kontakt isa Wodek, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..  

- Piibliring teisipäeviti alates 10. oktoobrist kell 18.45 pastoraalkeskuses. Kontakt isa Wodek, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..  

- Elav roosipärg. Palvegrupp, kus iga palvegrupi liige kohustub lugema ühe roosipärja saladuse iga päev. Kontakt ja lähemalt elavast roosipärja palvegrupist: Kristel Käär, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

- Karmeliitide ilmikordu kohtumised toimuvad Tallinna katedraali juures regulaarselt. Lähemalt Ene Mellowilt, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5207157.

- Neokatehumenaalse tee katehhees. Kontakt isa Alfonso, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..