Peeter-Pauli kogudus

Peeter-Pauli koguduse kantselei (Vene tn 18) on avatud:

Esmaspäeval 9.00 - 15.30

Kolmapäeval 9.00 - 15.30

Reedel 9.00 - 15.30 

Telefon: 6446367

Peeter-Pauli koguduse teated - nädal: 25. september kuni 2. oktoober 

  1. 25. september on paavst Franciscuse Eesti visiidi 4. aastapäev. Meenutagem seda visiiti ning tuletagem meelde, mida paavst meile ütles. Ärgem unustagem ka paavsti eesti palvetamast. Kiriku tagaosas on paavsti Eesti visiidi kõnedest raamatud. Need on tasuta.
  2. Neljapäeval, 29. septembril tähistame Pühade peainglite Miikaeli, Gabrieli, Rafaeli kirikupüha.
  3. Bonifatiuswerki esindajad külastavad meie kogudust samuti neljapäeval. Palvetagem selle Saksamaa delegatsiooni visiidi eest.
  4. Laupäeval 1. oktoobril algab roosipärja kuu. Nagu igal aastal julgustame teid palvetama roosipärga meie katedraalis. Üksikasjalik ajakava on teadetetahvlil. Kes soovib roosipärja palvet läbi viia, palume oma nimed kirja panna teadetetahvlil olevasse graafikusse.
  5. Kiriku  tagaosas laual on ka koguduse uus infoleht. Palun võtke neid kaasa ja liituge mõne koguduse tegevusrühmaga.
  6. 1.-6. augustil 2023 a. toimub Lissabonis ülemaailmne noortepäev. See on noorte katoliiklaste kohtumine paavstiga, mis toimub iga paari aasta tagant. Me planeerime sellest üritusest osa võtta. Me julgustame noori noortepäeval osalema. Seetõttu toimub 9. oktoobril pärast eestikeelset Missat pastoraalkeskuses kohtumine kõigile huvilistele.  Täpsem info on meie kodulehel.
  7. Palvetage nüüd eriti ka Peapiiskop Eduard Profittlichi õndsakskuulutamise eest. Oleme jõudnud selle protsessiga palju edasi ja edasine sõltub väga palju meie igapäevasest palvest. Lähiajal anname täpsemat infot meie kodulehel kuidas protsess on kulgemas Roomas.

 

Teised teated:

- 2022/2023 aasta katehhees täiskasvanutele toimub kolmapäeviti 18.30 alates 28. septembrist VHK auditooriums

-  Pühapäevakooli tunnid toiuvad pastoraalkeskuses pühapäeviti kl. 13.00. Lastemissa - kuu 1. ja 3. pühapäeval kl.11.30 pastoraalkeskuses III. korrusel. Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

- Noortele kinnitamise sakramendi ettevalmistus algab 9. oktoobril. Kohtumine pärast eestikeelset Missat.

- Iga kuu esimesel neljapäeval toimub Adoratsioon Pühima Altarisakramendi ees Peeter-Pauli katedraalis.

- Katehees Kuidas aru saada Piiblist esmaspäeviti kell 18.45 pastoraalkeskuses. Kontakt isa Wodek, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..  

- Piibliring teisipäeviti kell 18.45 pastoraalkeskuses. Kontakt isa Wodek, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..  

- Elav roosipärg. Palvegrupp, kus iga palvegrupi liige kohustub lugema ühe roosipärja saladuse iga päev. Kontakt ja lähemalt elavast roosipärja palvegrupist: Kristel Käär, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

- Karmeliitide ilmikordu kohtumised toimuvad Tallinna katedraali juures regulaarselt. Lähemalt Ene Mellowilt, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5207157.

- Neokatehumenaalse tee katehhees. Kontakt isa Alfonso, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 

KONTSERDIKORRALDUS Peeter-Pauli koguduses

 

Üldised põhimõtted kontsedikorraldajatele.

1. Tallinna Pühade Apostlite Peetruse ja Pauluse katedraal (edaspidi: kirik) on Tallinna ajalooline hoone ja muinsuskaitse objekt, mille kaunis interjöör ja hea akustika sobib kontserdi korraldamiseks ning muusikateoste salvestamiseks. Kuna pühakoda on piiskoplik katedraal, siis kuulub siin esitatava muusikarepertuaari hulka ainult sakraalmuusika. Kontserdi kavandamisel ja muusikateose ettekandmisel palume sellega arvestada. Küsimuste korral võtta ühendust kogudusepreestriga.

2. Kontserdi kavandamisel võtta ühendust esmalt kirjalikulSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

3. Sooviavalduses märkida:

4. Sooviavalduse rahuldamisel Peeter-Pauli koguduse poolt määratakse tasu/annetus kirikule ruumi kasutamise eest, kas salvestamiseks või kontserdi ettekandmiseks ning sõlmitakse kiriku ja korraldaja poolne kirjalik kokkulepe..

5. Kiriku poolne vastutav kontaktisik on Marge – Marie Paas – See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel 52 86 326.

6. Alati tuleb arvestada liturgia toimumisega ja teiste kiriklike talitustega pühakojas nagu laulatus, matused, katehhees, pühapäevakooli tunnid jne. Üldjuhul on võimalik õhtuti kontserditega alustada alates kella 19.30. Pühapäevit kella 15.00-17.00 või 20.00-22.00.

Võta meiega ühendust ja leiame kokkuleppe väärika kontserti korraldamiseks. 

Loodame, et meie kaunis katedraalis saavad kõlada imelised heliteosed ning mis puudutab paljude inimeste hinge ja südant. 

Tallinna Pühade Apostlite Peetruse ja Pauluse katedraal

August 2021