Peeter-Pauli kogudus

Peeter-Pauli koguduse kantselei (Vene tn 18) on avatud:

Esmaspäeval 9.00 - 15.30

Kolmapäeval 9.00 - 15.30

Reedel 9.00 - 15.30 

Telefon: 6446367

Peeter-Pauli koguduse teated: 

Eduard Profittlichi tekstikogumiku saab osta koguduse kantseleist (sularahas).

Advendiajal teisipäeviti kl. 7.00 toimub meie kirikus Rorate Missa Pühima Neitsi Maarja auks, kellega me ootame Tema Poja tuleku. Missa toimub pimedas ja vaid küünlavalgel.

Sel neljapäeval, 7. detsembril (nagu iga kuu esimesel neljapäeval) toimub meie katedraalis Pühima Sakramendi adoratsioon: algab kell 12.00 ja kestab õhtumissani.

Reedel, 8. detsembril tähistame Pühima Neitsi Maarja pärispatuta saamise suurpüha. Missad toimuvad kell 8.00 ja 18.00. Sel päeval on usklikud kohustatud osalema Pühal Missal.

9. detsembril toimub meie kirikus taas väike kontsert, mis on pühendatud advendiaja teisele pühapäevale. See algab kell 16.30. Info teadetetahvlil.

Pühapäeval, 10. detsembril toimub kaks korjandust, millest teine on mõeldud kiriku kaunistamiseks jõuludeks. Me palume teil nagu alati olla suuremeelsed, et meie kirikus oleksid jõulusümbolid, mis aitaksid meil jõulupühi paremini tähistada. Täname teid juba ette.

Malta ordu abiteenistus korraldab koos ema Teresa õdedega riiete, kingade ja muu abi kogumist vaestele ja abivajajatele.  Pühapäeval, 17. detsembril on Malta ordu vabatahtlikud kirikus, et koguda ja jagada abi abivajajatele. Igaüks väärib inimväärikust, seega palume teil oma garderoobid üle vaadata ja tuua kasutuskõlblikke riideid, mis on puhtad, mitte rebenenud, ja kui need on rebenenud, siis palun sorteerige need enne kirikusse toomist välja. Jumal tasugu teile teie helduse eest. Lisainfo Malta ordu esindajatelt.

Lähipäevil ilmub meie kodulehel jõulupühade Missade kava katoliku kogudustes Eestis. Palume sellega tutvuda meie kodulehel, et oskaksite hästi plaanida jõulupühadest osavõtmist!

Ilmunud on katoliikliku veebiajakirja Kolleegium uus number.  Head lugemist.

Ilmunud on liturgilise aasta kalender - aadressiraamat, maksab 3 eurot. Müügil on Püha Peeter-Pauluse koguduse seinakalender 2024 (A3 formaadis, iga kuu ühel lehel). Hind on 10 eurot. Neid saab osta kantseleist või kiriku ukse juures.

Teised teated:

- 2023/2024 aasta katehhees täiskasvanutele toimub kolmapäeviti 18.30 alates 27. septembrist VHK auditooriums

-  Pühapäevakooli tunnid toiuvad pastoraalkeskuses pühapäeviti kl. 13.00. Lastemissa - kuu 1. ja 3. pühapäeval kl.11.30 pastoraalkeskuses III. korrusel. Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

- Iga kuu esimesel neljapäeval toimub Adoratsioon Pühima Altarisakramendi ees Peeter-Pauli katedraalis.

- Katehees Kuidas aru saada Piiblist esmaspäeviti alates 9. oktoobrist kell 18.45 pastoraalkeskuses. Kontakt isa Wodek, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..  

- Piibliring teisipäeviti alates 10. oktoobrist kell 18.45 pastoraalkeskuses. Kontakt isa Wodek, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..  

- Elav roosipärg. Palvegrupp, kus iga palvegrupi liige kohustub lugema ühe roosipärja saladuse iga päev. Kontakt ja lähemalt elavast roosipärja palvegrupist: Kristel Käär, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

- Karmeliitide ilmikordu kohtumised toimuvad Tallinna katedraali juures regulaarselt. Lähemalt Ene Mellowilt, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5207157.

- Neokatehumenaalse tee katehhees. Kontakt isa Alfonso, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 

KONTSERDIKORRALDUS Peeter-Pauli koguduses

 

Üldised põhimõtted kontsedikorraldajatele.

1. Tallinna Pühade Apostlite Peetruse ja Pauluse katedraal (edaspidi: kirik) on Tallinna ajalooline hoone ja muinsuskaitse objekt, mille kaunis interjöör ja hea akustika sobib kontserdi korraldamiseks ning muusikateoste salvestamiseks. Kuna pühakoda on piiskoplik katedraal, siis kuulub siin esitatava muusikarepertuaari hulka ainult sakraalmuusika. Kontserdi kavandamisel ja muusikateose ettekandmisel palume sellega arvestada. Küsimuste korral võtta ühendust kogudusepreestriga.

2. Kontserdi kavandamisel võtta ühendust esmalt kirjalikulSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

3. Sooviavalduses märkida:

4. Sooviavalduse rahuldamisel Peeter-Pauli koguduse poolt määratakse tasu/annetus kirikule ruumi kasutamise eest, kas salvestamiseks või kontserdi ettekandmiseks ning sõlmitakse kiriku ja korraldaja poolne kirjalik kokkulepe..

5. Kiriku poolne vastutav kontaktisik on Marge – Marie Paas – See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel 52 86 326.

6. Alati tuleb arvestada liturgia toimumisega ja teiste kiriklike talitustega pühakojas nagu laulatus, matused, katehhees, pühapäevakooli tunnid jne. Üldjuhul on võimalik õhtuti kontserditega alustada alates kella 19.30. Pühapäevit kella 15.00-17.00 või 20.00-22.00.

Võta meiega ühendust ja leiame kokkuleppe väärika kontserti korraldamiseks. 

Loodame, et meie kaunis katedraalis saavad kõlada imelised heliteosed ning mis puudutab paljude inimeste hinge ja südant. 

Tallinna Pühade Apostlite Peetruse ja Pauluse katedraal

August 2021