Palve toetada annetuse tegemisega peapiiskop Eduard Profittlichi S. J. õndsakskuulutamise protsessi kulude katmist

Juba mitu aastat on Eesti Apostellikus Administratuuris kestnud peapiiskop Eduard Profittlichi S.J. õndsakskuulutamise protsessi piiskopkondlik faas. Tegemist on suursündmusega kogu Katoliku Kiriku ajaloos Eestis, mis jääb pikaks ajaks eestlaste hinge ning katoliiklaste palvesse. Alates 18. märtsist 2019 on alanud õndsakskuulutamise Rooma faas.

Eduard Profittlichi S.J õndsakskuulutamise protsess algas 2003. aastal Venemaal, kus peapiiskop suri. 2014. aastal anti Eesti Apostellikule Administratuurile protsess üle, kus see oli eelnevalt seotud Venemaal hukatud 15 märtri protsessiga. Apostellik Administratuur on süvitsi uurinud Jumala sulase Eduard Profittlichi elu, tööd ja märterlust ning nüüdseks on piiskopkondlik faas lõppenud ja dokumendid on jõudnud Rooma!

 

Jumala sulase Eduard Profittlichi õndsakskuulutamise protsessi jätkumisel Roomas tuleb Eesti Apostellikul Administratuuril katta sellega seonduvalt märkimisväärses ulatuses kulusid. Kulutused ulatuvad kuni 50 000 euroni!

Kui paavst kirjutab alla õndsakskuulutamise dekreedile, saame üheskoos hakata valmistuma Pühaks Missaks Tallinnas, kus leiab aset pidulik õndsakskuulutamine. Püha Missa korraldamisega kaasneb veel eraldi kulutusi.

Palume kõigil, kes soovivad rahaliselt toetada Eduard Profittlichi õndsakskuulutamise ettevalmistamist, kanda annetused allpool nimetatud arvelduskontole (selgitusega Eduard Profittlichi õndsakskuulutamine):

Rooma-Katoliku Kiriku Apostellik Administratuur
Konto nr: EE611010220267043227
SEB Pank, Tornimäe 2, Tallinn 15010
BIC: EEUHEE2X

Täname kogu südamest kõiki annetajaid ja toetajaid ning palvetame tänus teie eest, kes olete toetanud peapiiskop Eduard Profittlichi, S.J. õndsakskuulutamise protsessi.

Täiendava informatsiooni saamiseks palume pöörduda Eesti Apostelliku Administratuuri poole e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Palvetame, et töö Roomas kulgeks sisuliselt hästi ja võimalikult kiiresti ning õige varsti, Jumala tahtele kuuletudes, saab Katoliku Kirik õndsa märtri Eduard Profittlichi.

Copyright © 2020 Katoliku Kirik Eestis. All Rights Reserved.

Search